未查到所需型号可联系 在线客服
KEMET

| MfrPart. | ALS30G1002NP |
|---|---|
| Mfr | KEMET |
| Description | CAP ALUM 20% SCREW |
| Stock | 502 |
| Series | ALS30 |
| Capacitance | - |
| Tolerance | ±20% |
| Voltage-Rated | - |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | - |
| LifetimeTemp | 20000 Hrs @ 85°C |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Ratings | - |
| Applications | General Purpose |
| RippleCurrentLowFrequency | - |
| RippleCurrentHighFrequency | - |
| Impedance | - |
| LeadSpacing | - |
| Size/Dimension | 3.032 Dia (77.00mm) |
| Height-Seated(Max) | 5.827 (148.00mm) |
| SurfaceMountLandSize | - |
| MountingType | Chassis Mount |
| FEDEX | www.FedEx.com | From $35.00 base shipping cost varies by zone and country. |
|---|---|---|
| DHL | www.DHL.com | From $35.00 base shipping cost varies by zone and country. |
| UPS | www.UPS.com | From $35.00 base shipping cost varies by zone and country. |
| тротил | www.TNT.com | From $35.00 base shipping cost varies by zone and country. |













